سلام همراهان عزیز

آیا تا به حال به این فکر کردید چرا در شغلتان موفق تر از رابطه عاطفی تون هستید؟ دلیلیش این است که برای شغلتان وقت و توجه زیادی را صرف می کنید و همین طور که برای شغلتان وقت و انرژی می گذارید شغلتان پیشرفت می کند اما رابطه عاطفی تون نه!

 

 

 

لیست رزرو مشاوره

 

آیا تا به حال به بهبود روابط تون فکر کردید؟ بهبود روابط به شما انرژی و انگیزه برای کل زندگیتان می دهید و مانند یک سوخت جت عمل می کند. اما باید برای آن وقت بگذارید و آموزش ببینید.

چرا این روزها اکثرا وارد رابطه نمی شویم؟

چرا ازا رابطه مان نمی توانیم به خوبی محافظت کنیم؟

چرا نمی دانیم چگونه با سوتفاهم ها کنار بیایم و مدام با هم سر دعوا داریم؟ و تا جایی پیش می رویم که خانه ای آرزو هایی را که ساختیم به یک جا خراب کنیم زیرا نمی دانیم در چنین شرایطی کدام کار بهترین است و از سر ناچاری از دوستمان یا افرادی که تخصص کافی ندارندکمک می گیریم.

ما انسانها علارقم این که موجودات اجتماعی هستیم نمی توانیم تنهایی را انتخاب کنیم و گرایش به جنس مخالف در ما وجود دارد اما  آیا می دانیم چطور باید با جنس مخالف رفتار کنیم؟

برای همه ما پیش آمده سر خورده شده باشیم و احساس شکست کنیم اما تا به حال به این فکر کردید چرا همیشه در رابطه تان چیزی تغییر نمی کند؟ زیرا این خود ما هستیم که می توانیم تغییر کنیم و تا زمانی که به این نتیجه نرسیدیم نمی توانیم رابطه همراه با عشق و لذت را داشته باشیم.

آیا تا به حال به این فکر کردید چرا مشاوره می تواند برای ما مفید باشد؟ سال ها است که ما با دانش و بیش خود در زمینه کار و روابط سعی در بهتر شدن مسائل داشتیم اما الان شاید با پیشرفت سریع تکنولوژی و مشکلات جامعه نتوانیم همسو با جامعه پیش برویم و نتوانیم مسائل مان را خودمان حل کنیم و نیاز به یک راهنما و یک مشاور داشته باشید.

من سعی بر این داریم تا بتوانیم با تکیه بر علم و تجربه ای که طی سالیان به دست آورده ام کمکی برای شما مردم سرزمینم باشم تا بتوانید طعم خوش لحظه هایتان را بیشتر بچشید.

مشاوره برای شماست برای کسانی که یک زمان می خواهند کسی که واقعا بتواند راه درست را نشانشان دهد در کنارتان باشد، و مانند یک دوست و همراه حرف های گفته شده تان را درک کند. زیرا این روزها اکثرا شکایت بر شینده نشدن داریم اگر با ما همراه باشید تمام تکنیک های زندگی ایده ال رو با شما به اشتراک می گذاریم.

یکی از بزرگترین مشکل نظام آموزشی این است که باور بر این دارند که ارتباط برقرار کردن نیاز به آموزش ندارد و خود به خود به وجود می آید و حتی زمان ازدواج هم ما را برای مشاوره وکلاس های آموزشی نمی فرستند و حالا که یادمان هم نمی دهند خودمان هم تلاشی برای یادگیری نمی کنیم اما اگر روزی خواستیم جدا بشویم حتما تا مشاوره نرویم برگه طلاق را امضا نمی کنند. یعنی ما معمولا یاد گرفتیم تا دقیقه ۱۱۰ راه حلی برای مشکلمان پیدا نکنیم و مسائلمان را اساسی حل نمی کنیم که کار مان به جدایی و ضربه هایی پشت آن نرسد. و یا اصلا اعتقادی به آموزش نداریم برای این که فکر می کنیم زندگی تحمل کردن و معمولی بودن است و زمان همه چیز را درست می کند.

دوست عزیز نیاز به آموزش داریم تا یاد بگیریم به مسئله های زندگیمان را حل کنیم زیرا زندگی یک معماست. جمله معرف من که همیشه می گویم زندگی را زنده باید زندگی کرد.

من ندا میرشکاری بنیان گذار دوره های هوش عاطفی در کنارتون هستم تا با برگزاری کارگاه ها و کلاس های متعدد یاد بگیریم چگونه رابطه ی بدون شکست و موفقی را تجربه کنیم

دوستانی که نیاز به مشاوره با من را دارند می توانند از طریق همین وبسایت وقت مشاوره خودشون رو رزرو کنند همکاران من ظرف ۱۲ ساعت کاری پاسخ گویی شما دوستان عزیز هستند. مشاوره کاملا بدون ریسک هست و برای اینکه به من اعتماد می کنید می تونید ده دقیقه اول مشاوره را رایگان از ما هدیه بگیرید.

لیست رزرو مشاوره